cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

11 + 10 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

Her Millete Nasip Olmaz - #51

Merhabalar, size her millete nasip olmayacak birisi, örnek aldığım Nevzat aydın'dan bahsetmek istiyorum. abi bi insan her yönüyle sevilir mi? seviliyor işte.. 🥰

Şimdi diyeceksiniz ki, ne alaka? bi kere ortak noktalarımız var (önemli noktalar yalnız) birincisi trabzonspor, ikincisi ise atatürk (daha ne olsun di mi? 👊). ikisinin de sevdalısı. sonra türk milliyetçisi kendisi, sürekli ülkesine yatırım yapıyor. iş insanı olarakta azmi ve girişkenliği de örnek alınacak birisi. Mesela en güncel olarak, korona salgını ile mücadele için 1 milyon tl'lik bağışta bulundu. 🙏

ayrıca, türkiyenin en büyük satışlarından birisine de imza atmış kendisi.. tam tamına 589 milyon dolar. 🤑 şirket hala türkiyede faaliyet gösteriyor ve ülkemize kazandırmaya devam ediyor. (hem binlerce eleman çalıştırıyor hemde vergiler ödüyor)

üstelik nevzat aydın bu satıştan gelen paradan tam 27 milyon dolarınıda emekçi kardeşleri yani çalışanlarına dağıtmış. 👏 (kimine 5 bin TL kimine 1 milyon tl) bunu reklam için değil, iş verenlere örnek olması için yaptığının da altını çiziyor.

Bir başka sevdiğim yanı ise; 'ben paramı kazandım çekiliyorum bir kenara demiyor', aksine onlarca yeni yatırımlar yapmaya devam ediyor. Kendisi teknolojinin ne kadar değerli olduğunu bilen ve hem ülkesinin ihtiyaçlarını karşılayacak hemde kullanıcıları yeni projelerle ile tanıştırmak için elini taşın altına koymaktan da çekinmiyor. 💪 (Kim bilir belki Yazıyo'ya da yatırım teklifinde bulunabilir yaniiiii 🤩)

neyse başlıkta da dediğim gibi, her millete nasip olmaz böyle birisi. bu arada elbette ülkemiz de nevzat aydın gibi çok değerli iş adamları/girişimciler var haklarını yemeyelim şimdi. 😊 (Bu konu benim nevzat aydın sevgimden kaynaklanıyor. 🙈)

yazıyı bitirmeden, nevzat aydınla ilgili yapılmış bir kaç capside buraya bırakayım. 😄

görsel

görsel
görsel
görsel
1 adet içerik daha var!
yaziyo yaziyoonline yaziyoonline